آلبالو (یی) استفاده استخوان بیماری

آلبالو (یی): استفاده استخوان بیماری انرژی بیماری قلبی بیماری کبدی شکلات کاکائو

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تداوم روند کاهشی طلا در بازار جهانی

طلا در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی که تقاضای سرمایه‌گذاری جهت این فلز زرد با افزایش دلار آمریکا به بالاترین حد سه ماه و نیم گذشته محدود شد، جهت دومین روز مت

تداوم روند کاهشی طلا در بازار جهانی

تداوم روند کاهشی طلا در بازار جهانی

عبارات مهم : بازار

طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی که تقاضای سرمایه گذاری جهت این فلز زرد با افزایش دلار آمریکا به بالاترین حد سه ماه و نیم گذشته محدود شد، جهت دومین روز متوالی کم کردن یافت.

به گزارش ایسنا، هر اونس طلا جهت تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد کم کردن یافت و به ۱۳۱۲.۱۱ دلار رسید.

در بازار آمریکا، هر اونس طلا جهت تحویل در ژوئن ۰.۵ درصد کم کردن یافت و به ۱۳۱۳.۱۰ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز دوشنبه با ۴.۲۰ دلار یا ۰.۳ درصد کاهش، در ۱۳۱۹.۲۰ دلار بسته شد و جهت آوریل ۰.۶ درصد کم کردن ماهانه ثبت کرد.

تداوم روند کاهشی طلا در بازار جهانی

به گفته استفن اینس، مدیر معاملات منطقه آسیا اقیانوسیه شرکت OANDA، اصلاح اخیر ارزش دلار آمریکا تاثیر منفی بر طلا داشت لیکن تصحیح ارزش این ارز، اکثر معامله گران را غافلگیر کرد.

شاخص دلار آمریکا روز سه شنبه که سرمایه گذاران منتظر تصمیم سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا و آمار اشتغال ماهانه این کشور بودند، در برابر سبدی از ارزهای بزرگ ثابت بود و در ۹۱.۸۴۸ واحد ایستاد. در حالی که انتظار می رود بازار مرکزی آمریکا در سیاست پولی خود پا بر جا بماند، فعالان بازار منتظر نتیجه نشست دو روزه این بانک هستند تا به ارزیابی دورنمای زیاد کردن قیمت های بهره بپردازند.

طلا در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی که تقاضای سرمایه‌گذاری جهت این فلز زرد با افزایش دلار آمریکا به بالاترین حد سه ماه و نیم گذشته محدود شد، جهت دومین روز مت

دلار روز جمعه به ۹۱.۹۸۶ واحد افزایش کرده بود و جهت آوریل دو درصد رشد ثبت کرد که بزرگترین رشد ماهانه این ارز از نوامبر سال ۲۰۱۶ به این طرف بود. به گفته تحلیلگران گروه بانکی ANZ، سرمایه گذاران در آستانه نشست دو روزه کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا جانب احتیاط را رعایت می کنند.

نرخ های بهره بالاتر از ارزش دلار پشتیبانی می کند و بازده اوراق قرضه را بالاتر می برد و قیمت طلا را با زیاد کردن هزینه نگهداری آن تحت فشار قرار می دهد. بر اساس گزارش رویترز، اکثر بازارها در آسیا روز سه شنبه به مناسبت روز کارگر تعطیل بودند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره جهت تحویل فوری با ۰.۱ درصد کاهش، به ۱۶.۲۹ دلار رسید. قیمت این فلز روز گذشته به ۱۶.۱۸ دلار رسیده بود که پایین ترین قیمت در حدود یک ماه اخیر بود. هر اونس پلاتین جهت تحویل فوری ۰.۲ درصد کم کردن یافت و به ۹۰۱ دلار رسید. هر اونس پالادیوم جهت تحویل فوری ۰.۳ درصد کم کردن یافت و ۹۶۲.۲۰ دلار معامله شد.

تداوم روند کاهشی طلا در بازار جهانی

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | آمریکا | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz