آلبالو (یی) استفاده استخوان بیماری

آلبالو (یی): استفاده استخوان بیماری انرژی بیماری قلبی بیماری کبدی شکلات کاکائو

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت خودروهای وارداتی کم کردن می‌یابد

رئیس انجمن صنفی واردکنندگان ماشین گفت: قیمت خودروهای وارداتی با رای دیوان عدالت اداری، ۳۰ تا ۴۰ درصد کم کردن می‌یابد.

قیمت خودروهای وارداتی کم کردن می‌یابد

قیمت خودروهای وارداتی کم کردن می یابد

عبارات مهم : انجمن

رئیس انجمن صنفی واردکنندگان ماشین گفت: قیمت خودروهای وارداتی با رای دیوان عدالت اداری، ۳۰ تا ۴۰ درصد کم کردن می یابد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، به نقل از صدا و سیما، میثم رضایی با اشاره به جلسه با مدیر شعبه سوم دیوان عدالت اداری گفت: آنچه در رای صادر شده است بدیهی و آشکار هست، دولت و گمرک موظف هستند عوارض ورود ماشین را به کشور طبق تعرفه های مصوبه قبلی(دی سال ۹۵) بازگردانند.

وی در عین حال رای دیوان را موقت دانست و گفت: از آنجا که ابطال مصوبه هیئت مصوبه وزیران در صلاحیت هیئت عمومی دیوان هست، باید تا وقت صدور رای نهایی در این هیئت صبر کرد ولی تا وقت صدور دستور نهایی نیز این رای قابل اجراست و باید دولت جهت کم کردن تعرفه ها به قبل از تصمیم اخیرش، به این رای تمکین کند.

قیمت خودروهای وارداتی کم کردن می‌یابد

رئیس انجمن صنفی واردکنندگان ماشین با یادآوری این که علاوه بر دیوان عدالت، نمایندگان مجلس در کمیسیون اصل ۹۰ هم پیگیر عنوان هستند گفت: حدود ۲۲۰ نفر از نمایندگان مردم به قید دو فوریت خواستار کم کردن تعرفه واردات به منظور کم کردن آثار تورم زای آن در کشور هستند که این دو اقدام موازی می تواند بازار خودروی کشور را نسبی سامان دهد و از زیاد کردن بی محابای قیمت ها در هر دو حوزه خودروهای وارداتی و حتی داخلی جلوگیری کند.

رئیس انجمن صنفی واردکنندگان ماشین با اشاره به رای دیوان عدالت اداری مبنی بر ضرورت بازگشت تعرفه واردات به قیمت های دی ماه سال گذشته، گفت: با این تصمیم قیمت خودروهای وارداتی ۳۰ تا ۴۰ درصد کم کردن خواهد یافت.

رئیس انجمن صنفی واردکنندگان ماشین گفت: قیمت خودروهای وارداتی با رای دیوان عدالت اداری، ۳۰ تا ۴۰ درصد کم کردن می‌یابد.

رضایی تصریح کرد: آخرین تصمیم هیئت وزیران مبنی بر زیاد کردن ۳۰ تا ۴۰ درصدی تعرفه واردات خودروهای بنزینی و ۵۰ درصدی خودروهای هیبریدی، قیمت بعضی محصولات تا ۶۰ درصد زیاد کردن یافت.

به گفته مدیر انجمن صنفی واردکنندگان ماشین مصوبه دیوان عدالت فقط قیمت تعرفه ها را مشمول بر می شود و تأثیری راجع به ضوابطی چون غیرمجاز بودن واردات خودروهای با قیمت بیش از ۴۰ هزار دلار و حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی سی ندارد.

قیمت خودروهای وارداتی کم کردن می‌یابد

واژه های کلیدی: انجمن | ماشین | واردات | خودروهای وارداتی | دیوان عدالت اداری | قیمت خودروهای وارداتی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz