آلبالو (یی) استفاده استخوان بیماری

آلبالو (یی): استفاده استخوان بیماری انرژی بیماری قلبی بیماری کبدی شکلات کاکائو

گت بلاگز اخبار بین الملل روسیه در دور زدن تحریم‌ها به کره‌شمالی کمک می‌کند / ترامپ

دونالد ترامپ، مسکو را به تضعیف تحریم‌های بین‌المللی و تحریم‌های آمریکا علیه کره شمالی متهم کرد. 

روسیه در دور زدن تحریم‌ها به کره‌شمالی کمک می‌کند / ترامپ

ترامپ: روسیه در دور زدن تحریم ها به کره شمالی کمک می کند

عبارات مهم : روسیه

دونالد ترامپ، مسکو را به تضعیف تحریم های بین المللی و تحریم های آمریکا علیه کره شمالی متهم کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا در جمع فرمانداران ایالت ها در کاخ سفید، چین را جهت اقداماتش در جهت اعمال فشار بر فعالیت های اقتصادی کره شمالی تحسین کرد ولی گفت، “روسیه چیزی را که چین، کره شمالی را از آن محروم کرده، تامین می کند”.

دولت ترامپ کارها جهانی علیه کره شمالی را جهت اعمال محدودیت ها به علت برنامه هسته ای و موشک های بالستیک این کشور رهبری می کند.

روسیه در دور زدن تحریم‌ها به کره‌شمالی کمک می‌کند / ترامپ

ترامپ علاوه بر روسیه، از جورج بوش، بیل کلینتون، جورج بوش پسر و باراک اوباما، روسای جمهور پیشین آمریکا نیز به علت عدم تسلط بر کره شمالی انتقاد کرد و گفت: آنان باید مدت ها پیش از آن که من به این جا برسم، این مسئله را حل می کردند.

وی افزود: دولت بوش ها هیچ کاری نکرد، هر دوی آن ها. دولت اوباما می خواست کاری کند. او به من گفت این تنها و بزرگترین مشکلی است که کشور با آن روبه رو است ولی آنان نیز کاری نکردند. حل این مساله در آن وقت بسیار راحت تر از حالا بوده است.

دونالد ترامپ، مسکو را به تضعیف تحریم‌های بین‌المللی و تحریم‌های آمریکا علیه کره شمالی متهم کرد. 

به گفته ریاست جمهوری کره جنوبی، کره شمالی در اختتامیه بازی های المپیک زمستانی پیونگ چانگ در خصوص مذاکره با واشنگتن ابراز میل به کرده است.

کره جنوبی در این باره گفته هست، چنین مذاکراتی باید در سریع ترین وقت ممکن برگزار شود ولی آمریکا به مشروط کردن چشم انداز مذاکره با پیونگ یانگ به توقف برنامه هسته ای و کارها موشکی این کشور ادامه می دهد.

ترامپ اظهار کرد: آنان می خواهند مذاکره کنند، ما هم می خواهیم مذاکره کنیم، ولی تنها تحت شرایطی که گفتیم. در غیر این صورت ما مذاکره نمی کنیم. آنان ۲۵ سال است که دارند مذاکره می کنند.

روسیه در دور زدن تحریم‌ها به کره‌شمالی کمک می‌کند / ترامپ

واژه های کلیدی: روسیه | مذاکره | آمریکا | اوباما | تحریم ها | کره شمالی | دولت ترامپ | پیونگ یانگ | باراک اوباما | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz